Sunday, 20 November 2011

Skelbiamas naujas žaidimas!

Sveiki mielieji skaitytojai - skrebintojai ir popieriaus myletojai!

Pasitarus su kitomis skrebukėmis ir išklausius jų nuomonės (kad už) skelbiamas naujas žaidimas, skrebinimo, atviručių ir kitų projektų gaminimo, pavadinimu 'Mainų Ratas'. Kodėl būtent toks pavadinimas? Todėl kad mainysimės savo turimom namuose skrebo priemonėm (naujom, panaudotom ar jums nereikalingos,o gal net pačių pagamintomis) ir subursime tokį kaip ratelį, kas tuo metu žais ir bus pasiruošęs kažkuo keistis (jei laimės tą būtent užduotį).

Kad pasidarytų aiškiau, žemiau pateikiu žaidimo taisyklės.

--pirmą mėnėsio dieną, kas bus Gruodžio 1d. šiuo atveju, pateikiama užduotis su prizu. Kadangi aš tai visa užvedu, būsiu ta pirmoji su užduotim ir prizeliu. Užduotį išpildyti laikysime iki 15d. to mėnesio, poto rinksime mums norimu būdu laimėtoją, o tas kas laimės turės sugalvoti savo užduotį su priziuku ir ją vėl paleisti pirmą mėnesio dieną, kas šiuo atveju bus Sausio 1d. Žodžiu vienas mėnuo - viena užduotis.
Jei užduotį spėsite ir norėsite paleisti anksčiau nei mėnesio pirma diena - prašom, tik pirmyn. Bet ji vistiek turės vykti iki 15d.
Dar, jei turite tuo metu laiko, noro ir įkvėpimo, galite net paleisti ne po vieną užduotį. Juk viso užduočiai atlikti gauname dvi savaites 1-15d. Darote su savo ruošiamos užduoties laiku ką tik ir kiek norite. Taip gal tik padidinsite žaidėjų skaičių.

--žaidžia visi kas nori, moka ir gali, iš bet kurios pasaulio šalies. Klausosi būtent to žmogaus pateiktos užduoties. Pateikiantysis, turi atlikti ir savo variantą, ir jį jau pateikti per užduoties paskelbimą. Darbai turi būti rodomi ir talpinami jūsų asmeniniuose bloguose.

--visi kas sutinka žaisti, įsipareigoja, kad jei laimės - darys tą patį (kurs užduotį ir prizą). Jei dėl kažkokių aplinkybių jis to negali padaryti, derimės su antros vietos laimėtoju ar taip kaip jūs tuo atveju išmanote.

--------------------------

Dar būtu smagu jei kiekvienas užduoties kūrėjas atsakytų į penkis trumpus klausimus apie save.

1. Trumpas prisistatymas (vardas, kuriam pasaulio krašte gyvenate, kuo užsiimate. Atviraujate, tiek kiek jums leidžia širdis, bet trumpai, keliais sakiniais).

2. 5-iais žodžiais apie save ( sakote ką tik norite, ar kaip jūs neištveriate dienos be šokolado, ar perkate per daug batų ar didelė kokios personos fanė)

3. Koks paskutinis skrebo pirkinys ir koks ant jusų norų sarašo?

4. Koks geras/idomus/vertingas dalykas, kurį išmokote/patyrėte beskrebindama. ( pvz. gal išmokote geriau fotografuoti, gal geriau gaudotės spalvų deroje, o gal geriau ir dažniau sekasi organizuoti išvykas, kad paskui tik būtų ką skrebinti)

5. Patarimas skaitytojui.

Viskas, manau tiek. Jei dar ko nedadėjau, būtinai sakykite, pridėsiu ;)

Aš savo užduotį ir priziuką pateiksiu už kelių dienų.

Iki greito! ;)

17 comments:

 1. Registruojuosi ir lauksiu pirmos uzduoties ;)
  O kokiu budu isrinksime nugaletoja? Balsuojame komentaruose?

  ReplyDelete
 2. Registruojuosi ir as!! Labai laukiu uzduoteles! :)

  ReplyDelete
 3. Saunuole :)))) Man labai patinka aktyvus zmones :)
  Klausimukas, kas laikys centra ir kur bus dedami visi darbai ? Ir kaip Irma klause- klausimas apie balsavima ir kas bus jei tas pats zmogus laimes ? :)
  p.s Gal tas kas kuria uzduoti ir renka nugaletoja, tada viskas paprasciau atrodys ?
  tiek pirmu minciu ....

  ReplyDelete
 4. Laukiu nesulaukiu pirmojo paskelbto konkurselio :) nes nusimato, kad bus labai smagu ir velniskai idomu :) saunuole, kad taip smagei sumastei :) tikrai ziema nebebus nuobodi :)

  ReplyDelete
 5. Šaunuolė, nusipelnei prizo už iniciatyvą;) Aš irgi pagalvojau apie tą problemą, kas bus jei tas pats žmogus kelis kartus laimės? Gal tiesiog registruosim laimėtojus, ir jei kažkas laimės antrą kartą, jis nuspręs kam perleidžia prizą ir kas sekantis rengs užduotį? Arba jei labai norės pasiims priza sau, o iš savęs perleis užduotį kitai ir iš savęs surinks priziuką perleidžiamąjai? Tikiuosi aiškiai aš čia? :)

  ReplyDelete
 6. Knopkiniukai, ką turi omeny klausdama "kas laikys centra"?

  Laimėtojas bus išrenkamas tuo metu skelbianciojo uzduoti metodu. Kaip jis norės, ar pats, ar randomaizerio būdu ar skaitytoju pagalba.

  O jei taip nutiks kad perdaug vis tas pats žmogus laimi, tada jei jis nieko pries vėl skelbti savo uzduoti, juk gali ir labai simboliška prizeli paskirt. Gal net kažką kas butu galima atsiųsti internetu, pvz kokia gražia nuotrauka ar siaip kažką panašaus.
  Tikėkimes perdaug vis nebus tas pats žmogus. Todėl gal ir vertinga ta laometoja rinkti įvairiais būdais! ;)

  ReplyDelete
 7. Dalijablog: "kas laikys centra"...speju kad OJE turejo omeny ar visi darbai/konkursai bus talpinami viename bloge, t.y. pas tave?
  Manau kad praktiskiau butu kad kaip ir visuose kituose 'blog hop' kad kiekviena individualiai skelbs konkursus savame bloge ;)
  Jo, sie metai tikrai bus idomus...bent man tai 2x net! kadangi ir OUAS saitas organizuoja blog hop...jau artejam 1000 gerbeju (!)

  ReplyDelete
 8. Oi, galvojau ir taip buvo aišku, taip taip, ta kuri skelbia uzduoti, daro tai savo bloge! Ir darbus priima jai patinkanciu būdu, ar su linku paliktu komentare ar su paveiksliuku (kaip pvz OUAS).

  ReplyDelete
 9. Jei kazkas laimes labai dažnai jis išlieka teise pasiimti prizą ir skelbti vėl uzduoti, arba tik pasiimti prizą ir perleisti kitam, nes gal jau ir uzknis ji tai dažnai. Bet sakau, nieks čia nesitiki brangių prizų, skiriama tiek kiek norime ir galime, sena, nauja ar savo pagaminta. O gal tiesiog kažką internetu pasiusite. Kokia spec foto ar brezini ar pamoka ar dar kažką!

  ReplyDelete
 10. kol as laksciau- jus jau issiaikinote :) Aha ta ir turejau omenyje ...
  Tad sukuriam darba, ji publikuojam savo bloge ir kas toliau ... ? i skelbiancio konkursa komentarus dedam nuoroda .. as nesu dar bandzius blog hop nezinau kaip jis veikia ...
  Kaip bus su tais kurie naudojas FB ir kitokiom talpyklem ?

  ReplyDelete
 11. Dalia -metam prizus i laimes katila, kaip loterijoj .. juokauju :)))

  ReplyDelete
 12. Viską pakoreguosiu įrašo taisyklėse, dabar aš per telefona.

  Knopkiniukai, vis tu čia gerus klausimus iskasi ;)

  Manau tos kurios aktyvios visos turi jau savo sukurtus blogus, jei ne - bus proga susikurt! Ypač jei sugalvos zaisti, tai neturėtų būti sunku ir bloga susikurt tada. Nes be blogu, bus tik komplikuota kitoms!

  ReplyDelete
 13. manau taip bus geriausia kad kiekviena paskelbs konkursa, tema, priza ir visus reikalavimus savame bloge. Tada dalyviai sukels savo skrebukus komentaruose, arba...prisiregistruokite inlinkz saite. Tada lengviau prisegti kaip pavyz 'oficialiuose' issukiu saituose daroma. Bet jei dalyviu nedaug juk ir komentaruose imanoma ;) manau cia juk dalyvaus pagrinde lietuvaites...tai juk 100 dalyviu nebus ;)
  O Dalia galbut gali sukurti savame bloge dalyvaujanciu skrebukiu sarasa/ irasa kaip "master list"- visu jau buvusiu ir dar vykstanciu 'blog hop' konkursu.
  Irma

  ReplyDelete
 14. Pasistengsiu padaryti viską, kad dalyvaujantys butu lengvai atsekti su linkais į jų blogus, kad norintys galetu pakomentuot ir t.t.! Ir taip paskui kiekviena galės daryti ;)

  ReplyDelete
 15. Puiki mintis laukiu nesulaukiu užduotėlės

  ReplyDelete
 16. Nieko nesupratau, bet labai noriu dalyvaut :D
  tai bedalyvaudami ir išsiaiškinsime :D

  ReplyDelete