Friday, 9 December 2011

December Daily, day 1-6


Viršelis. Norėjosi šventinio, sezoninio, neperkrauto. Dydis a5 albumo.

Apačioje, viršelio antra ir vidinė pusės. Vis dar šventinės.Tada pasisuka viskas ir nusprendžiau, kad turėtieji kalėdiniai popieriai man nebus labai prie širdies jei darant visa albumą tik su jais. Tad rinkausi kitus popierius. Kurie tiko, patiko. Juk nešvenčiam mes tų švenčių ar taip ar kitaip visą mėnesį ;)Labai paranku turint fotoaparatą(instax mini 25) darantį nuotraukas iškart.
Ir, man didelis pasiekimas, kad pavyko taip vat imti ir skrebinti čia pat vietoj. Nenukelinėjant kelis mėnėsius, metus nuotraukas ir įvykius. Na taip jau 9 diena, bet aš nesijaučiu atsilikus. Žodžiu smagus procesas ir pirmas man toks albumas (neskaitant to neužbaigto praeitų metų ;)

Dėkui už dėmesį.

Originali projekto autorė Ali Edwards.

7 comments:

 1. Labai fainas albumelis, pradzia nuostabi. O vidiniai puslapiai, kur jau matosi, kad tavo stilius ir tau patinka, tai isvis nerealus!!! Apskritai tavo stilius, braizas, kaip viska naudoji man laaaaabai patinka!! O kokius popierius tu naudoji? Labai grazus, bet aisku cia juos pagyvina, tavo prisilietimas ivairiom detalem, stampais ir t.t., zodziu suzaveta!!!!! Labai lauksiu tesinio

  ReplyDelete
 2. Dekui Puški už gražų žodį! Smagu, kad tau patiko! ;)

  Aš naudojau Studio Calico rinkinių, kolekcijų ir Sassafrass produkcija.

  Gana greit viską sumesdavau, nes žinau jei perdaug galvosiu ir kažką bandysiu išradinėt - visas procesas tik užtrūks, į aš tik atsilikinėsiu.
  Taigi, lengvai paprastai ir greitai. Popieriukai tikrai čia darbą daro ;)

  ReplyDelete
 3. *ir* aš tik, ne - *į* aš tik :D

  ReplyDelete
 4. tobula...yep! tikrai kad savo, SC ikvepta braiza turi!

  ReplyDelete
 5. super ideja :) ir padirbeta sauniai! isssaugojau nuoroda, tikiuosi kt metais panaudosiu nes dabar jau per velu.

  ReplyDelete
 6. o Instax mini 25 Fujifilm firmos???
  ar verta isigyti? Lietuvaites, gal kuri turit?

  ReplyDelete
 7. Negaliu atsižavėti darbais:)

  Kartu noriu pranešti apie tavojo blog'o apdovanojimą. Daugiau info: http://daiva-daiwa.blogspot.com/2012/01/apdovanojimai.html

  ReplyDelete