Saturday, 5 May 2012

Žaidimas Mainų Ratas - Nr.Šeši

Kaip smagu, kad žaidimas vis dar vyksta taip aktyviai.
Artėja vasara, manau visai neišnyksime mes joje...Nes mano vasara ir įvairios atostogos surištos dar ir su įvairiais darbais jau prasidėjusios. Visai neišnykstu, bet žinau, bus manęs mažiau. O kokios per atostogos - bus vertos viso atskiro posto :-)

Atvirutė tik šį kartą, "Mainų Ratui" nr šeši, kurį šiuo metu rengia Vita iš blogo 'Mano laimės trupinėlis'. Tema- Mama, šio nuostabaus ir brangaus žodžio panaudojimas.
Tikiuosi rasite laiko sudalyvauti, nes prizas yra tiesiog neišpasakytas. Ačiū tau Vita už tokią puikią dovanėlę laimėjusiajai.

Man pasisekė, ir nebijau aš prisipažinti, bet šios atvirutės specialiai šiam konkursui nedariau, buvo ji sukurpta prieš pora savaičių, tad taip puikiai sutapo.
Tiek. Sekmės gaminant kažką dalyvaujant :-)

1 comment:

  1. Labai smagu, kad dalyvauji, nes atvirukas labai gaivus ir toks dailutis ;) ir visai nesvarbu kada jis buvo gamintas, svarbu, kad atitinka tema ;) o as ir masciau, kad sy kart konkurselis bus kaip palengvinimas ir mamos daugiau gaus ranku darbo, nes bent maniske mama guodziasi, kad mano darbu gauna per mazai... :)) tad ir jai asmenine knygute kurpiu :))) ir dar smagu, kad taip patinka priziukas, o kaip as pergyvenau, kad bus isbrokuotas, kad ne skreb priemones kaip yprasta konkursams :))

    ReplyDelete