Thursday, 17 January 2013

Vis dar gyvenam Kalėdomis...

Nors Živilė sako, kad rodyti Kalėdų meną Sausio mėnesį yra nyku, o Kaunas dar vis laiko savo eglę iki Vasario mėnesio tai drąsiai pasirodysiu, kad ir aš nesedėjau tik rankų sudėjus ir tikrai buvau pravėrus savo skrebo/popieriaus spintelę.
Yra visokių nuomonių apie atvirukus ir jų meilę jiems..Bet kadangi juos vistiek reikia 'dovanoti' ir kaip lentynos lūšta nuo popieriaus, taip rankos dar labiau nekyla leisti pinigus ant jau 'gatavų'. Pirkau, bet tik kelis ir tik tiems kam į LT siunčiau, nes manau smagu kažką 'angliško' gauti. :-)Turiu prisipažinti, kad nieks pasaulyje nedaro gražesnių atvirukų už Danielle Flanders, seku aš ją jau gerus porą metų ir vis dar nenustojamai žaviuosi, tikras įkvėpimas ji yra.
Jos darbai nuostabūs ir ypač tinkantys Kalėdoms, nes taisyklė 'mažiau yra daugiau' čia tikrai negalioja (gerąja prasme).

Geros dienos ir ačiū Jums už būsimus komentarus ;)

6 comments:

 1. Oi, kaip gražu ir kiek daug, ir visai ne nyku :) (kažkodėl ir aš į tą Živilės sakinį labai sureagavau ir nusprendžiau savo DD parodyti tik prieš 2013 m. kalėdas...).
  Įsimylėjau atvirukus trečioj nuotraukytėj :)

  ReplyDelete
 2. Dekui Vilma! Aisku, laukim kitu metu ;-)

  ReplyDelete
 3. Labai zavingi ir tokie lyg su skirtingomis sventinemis nuotaikomis :) as irgi pasilikau siu metu pries sventiniui sezonui atviruku :DDD

  ReplyDelete
 4. dazniau praverk skreb-popieriuku spintele ;)
  Dailius atvirukai!

  ReplyDelete
 5. Dekui merginos! Lai jūsų gražus žodžiai mane tik dar labiau pastumeja, kaip Irma sako duris spinteles pravert ;-)

  ReplyDelete