Wednesday, 15 February 2012

Apie kalėdas ir valentinąKalėdinis skrebukas darytas žaidimui Mainų Ratas jau trečioji tema, kurį šiuo metu rengia Puškis.
Tema nr.trys- dažai.
Dažai mano skrebe tai yra purškimas, retkarčiais pataškimai ir štampai. Šiame darbelyje purkšta su Studio Calico Mr.Huey's baltais ir shine (žibančiais). Daugiausia produkcijos yra Octber Afternoon, iš kalėdinės jų siunčiamos dėžės.
Skrebinta apie mano dar visai mažyliuką leliuką Henriuką, jo pirmas kalėdas, ką jis veikė, matė ir ką mes tuo metu veikėm ir kaip visa tai sutikom su dar visai šviežiu šeimos pagausėjimu. Tikrai buvo išskirtinės kalėdos.

Apačioje, atvirutė mano valentinui ;) Apvalūs ir kaspinėlio tipo raštai yra štampuoti ir embosinti karščiu. Labai man patinka tas procesas.


Geros savaitės mielieji ;)

4 comments:

 1. Nuostabus darbelis, tie papurskimai super atrodo, tikra ziema!!! Ir rutuliukai gerai ziurisi, apskritai fainas dizainas, kas pas tave ne naujiena :))
  Sekmes konkurse!!!

  ReplyDelete
 2. Embosinimas ir purskimas yra puikus puosimo elementai. tik as pvz. manau, kad embosinimas yra ilgas procesas ir kazkaip patingiu pasiterlioti. bet rezultatas isties puikus ...

  ReplyDelete
 3. Tobulas dizainas, ir tas baltas papurskimas ant tamsaus pagrindo tai atrodo lyg grynas sniegas!

  ReplyDelete
 4. Susizgribau, kad nepakomentavau sito tavo grozio. Jis buvo vienas mano favoritu konkurse - labai labai uzkabino :) dedu i favoritus, nors turbut niekad nesiryzciau kopijuoti, nes mano susidurimai su dazais dazniausiai baigiasi susibangavusiu popieriumi :D
  p.s. labai ciotka maziuko nuotrauka :D toks maziukas jis cia :) ech, kaip greit jie auga...

  ReplyDelete